17. července 2024, 15:57
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 508 veřejných testů, z toho 490 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 13 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Časové rozlišení

Časové rozlišení je založeno na uplatňování jednoho ze základních principů (podvojného) účetnictví, tj. na akruálním principu. Akruální princip (viz samostatná kapitola) vyžaduje, aby se náklady a výnosy v rámci jeho...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1. 1. 2023)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy do 31. 12. 2020)

:: Novinky

16. září 2020, 19:18
PRVNÍ TESTY TOHOTO ŠKOLNÍHO ROKU :-)
Pro opakování účtování o DPH jsme přidali dva nové testy, a to ID 571 a ID 572. V obou si vyzkoušíte "klasické" účtování o DPH, ale také dopočty různých hodnot ze zaúčtovaných operací.
19. května 2020, 23:45
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO: Evidence a zaúčtování dlouhodobého majetku nesplňujícího kritérium ceny


Zajímá vás, jak evidovat a účtovat dlouhodobý majetek, který sice splňuje kritérium dlouhodobosti, ale nesplňuje kritérium ceny? Podívejte se na nejnovější video na kanálu Uč se účto, které se tímto druhem "drobného" majetku zabývá. Video na YouTube najdete zde.
12. dubna 2020, 18:53
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO: Zařazení dlouhodobého majetku do užívání a jeho evidenceRádi Vás upozorňujeme na nové vzdělávací video na téma dlouhodobého majetku - tentokrát o zařazení DM do užívání a jeho následné evidenci na inventárních kartách. Video na YouTube najdete zde: https://youtu.be/CXRpvInwvqI

5. dubna 2020, 10:36
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO na YouTube!


Nový seznam videí na YouTube určený pro domácí studium účetnictví. Včetně možností stažení výukových materiálů. Více zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjErU_0aoFtniie2TrATXZ_yFRevdUKT
6. března 2019, 15:39
Přiložený obrázekNAŠE KURZY ÚČETNICTVÍ ON-LINE A ZDARMA

Hledáte kurz účetnictví? Podívejte se na naše záznamy přednášek z účetnictví na různá témata - včetně úplných začátků. Vše na YouTube pohodlně a zdarma: https://www.youtube.com/channel/UCwMciu8RC7R1EftlhgjMwWQ
Další »
2/31
© 2006-2024 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů