4. března 2021, 03:37
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 487 veřejných testů, z toho 469 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 13 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Bod zvratu

Bodem zvratu nebo anglicky „Break-Even Point“, někdy uváděným ve zkratce BEP, se rozumí množství produkce, při kterém podnikatelský subjekt dosahuje „nulového zisku“. Zjednodušeně jde tedy o bod...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1. 1. 2021)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy do 31. 12. 2020)

:: Novinky

7. prosince 2017, 20:39
NOVÝ TEST NA ÚČTOVÁNÍ O VÝROBCÍCH
Přidali jsme nový test ID 506, který se zabývá účtováním o výrobních ve způsobu A včetně ocenění přírůstků výrobků cenou na úrovni vlastních nákladů a úbytků výrobků metodou váženého aritmetického průměru. Při řešení je třeba i určit výši "výrobní ceny" (tedy ceny na úrovni vlastních nákladů), v níž je přírůstek oceněn. Test je již v účetním provedení od 1. 1. 2016, odkdy se změna stavu zásob vlastní výroby neúčtuje jako vznik či snížení výnosu (tedy dříve účty účtové skupiny 61), ale jako vznik či snížení nákladu, tj. účty skupiny 58, v případě výrobků konkrétně účet 583.
16. listopadu 2017, 12:27
NOVÉ TESTY NA ZÁSOBY!
Po delší době jsme přidali nové testy týkající se účtování o zásobách ve způsobu A. Testy ID 496, ID 497 a ID 498 se zabývají účtováním o zboží a o materiálu. Připojeny jsou též dopňující výpočty - například dopočty obchodní marže, daňové povinnosti k DPH či výsledku hospodaření z prodeje nepotřebného materiálu.
12. října 2016, 09:11
Přiložený obrázekSeriál seminářů k elektronické evidenci tržeb (EET) zdarma!
Na kanálu Praktické účetnictví na YouTube jsme pro Vás připravili seriál prakticky zaměřených seminářů na téma EET - (elektronická) evidence tržeb. V první části se dozvíte veškeré základní informace o této novince, která některé podnikatelské subjekty "postihne" již od 1. 12. 2016. Další části se budou věnovat praktickým aspektům evidence tržeb a zkušenostem z praxe. Seriál můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjErU_0aoFuQdiEeoOTPH9-ZRkIikv74
10. ledna 2016, 20:19
Přiložený obrázekZvukové záznamy přednášek ze základů účetnictví na YouTube zdarma! Začali jsme zveřejňovat zvukové záznamy přednášek ze základů účetnictví prostřednictvím serveru YouTube! Poslechněte si výklad, který se osvědčil při výuce řady studentek a studentů účetnictví na různých stupních škol (střední školy, univerzity, rekvalifikační kurzy). Ke zvukovým záznamům je možné si stáhnout i výukový materiál (skripta) a sbírku úloh. Těšíme se na Vás na našem kanálu Praktické účetnictví! Pro přístup přímo na náš kanál klikněte zde: ODKAZ
22. října 2015, 08:22
Přiložený obrázekPŘESTĚHOVÁNO:-) V noci z 21. na 22. 10. 2015 došlo k revolučnímu přestěhování služby TESTYZUCETNICTVI.CZ. Nyní je služba provozována na jiném serveru. Pokud to naši uživatelé vůbec nepoznají (což předpokládáme:-), proběhlo vše tak, jak mělo. Velké poděkování za "přesun" patří Tomášovi a Danielovi - pánové, díky;-)
Další »
3/31
© 2006-2021 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů