REKLAMA: Skvělý redakční systém - Jednoduchý a přehledný systém pro snadnou Tvorbu Vašeho webu se spoustou funkcí a .CZ doménou.
29. ledna 2020, 17:56
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 468 veřejných testů, z toho 450 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 12 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Produkt

Pojem produkt má nejen v účetnictví a obecně ekonomice a ekonomii více významů. Může se tak jednat zejména o • dokončený či realizovaný výkon, který se po ocenění v penězích charakterizuje jako výnos •...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)

:: Novinky

2. května 2014, 09:29
Přiložený obrázekVELKÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ ÚČETNICTVÍ 2014
Od 26. 9. 2014 jsme pro Vás připravili další běh našeho Velkého rekvalifikačního kurzu. Kur se koná v Praze a bude zohledňovat všechny novinky v oblasti ekonomiky, účetnictví a daní v souvislosti s rekodifikací soukromého práva od 1. 1. 2014.
POZOR - ZÁPISY DO KURZU Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ KONČÍ JIŽ 20. 9. 2014!
Více informací naleznete zde: http://www.praktickeucetnictvi.cz/
10. ledna 2014, 09:46
Přiložený obrázekLEGISLATIVNÍ NOVINKY 2014
Připravili jsme pro Vás přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších legislativních novinek účinných od 1. 1. 2014 v souvislosti s přijetím nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích!
Můžete si jej bezplatně stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení...

Váš tým
TESTYZUCETNICTVI.CZ
6. října 2013, 21:46
Přiložený obrázekA zde se točíme pro Vás... :-)
Snímek našeho serveru, ze kterého Vám poskytujeme službu TESTYZUCETNICTVI.CZ, pořízený při příležitosti jeho nedávného stěhování "o patro výš" v prostorách našeho datacentra. Za hladký průběh a především za opětovné naběhnutí děkujeme našemu systémovému guru :-)
2. října 2013, 12:59
Přiložený obrázekSLOVNÍČEK POJMŮ SE ZAČAL ROZRŮSTAT...

Jak jste si možná všimli, náš slovníček účetních pojmů se v poslední době začal rozrůstat o nově doplňované pojmy! Věříme, že zde brzo najdete informace, které hledáte. Nezapomeňte prosím na ohodnocení (oznámkování) Vámi hledaných pojmů!


Váš tým TESTZYUCETNICTVI.CZ
1. ledna 2013, 21:27
Přiložený obrázekAktualizace testů pro rok 2013
Rádi bychom Vás informovali, že k dnešnímu dni bylo aktualizováno do právního stavu roku 2013 několik desítek testů. Změny se týkaly především změn v sazbách DPH (tedy na sazby 15 % a 21 %).
Pokud tedy některý test, který budete řešit, bude označen jako "neaktuální", přejděte ve vlastním zájmu do aktuální verze (bude-li k dispozici).
Poděkování za aktualizaci patří především naší administrátorce Lindě:-)
Pokud byste přes veškerou péči, kterou jsme aktualizaci věnovali, našli v aktualizovaných testech nějaké nepřesnosti, informujte nás prosím nejlépe formou zápisu v Knize návštěv. Případné chyby budeme obratem odstraňovat.
Přejeme Vám co nejvíce správných výsledků.
Váš tým TESTYZUCETNICTVI.CZ
Další »
3/29
© 2006-2020 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů