3. prosince 2020, 23:28
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 487 veřejných testů, z toho 469 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 13 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Rozvaha

Rozvaha neboli bilance je jedním ze základních účetních výkazů. Obvykle se zobrazuje v „T-formě“, kdy v levé části „téčka“ jsou uvedena aktiva a v pravé části potom pasíva. V rozvaze musí...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)

:: Novinky

12. října 2016, 09:11
Přiložený obrázekSeriál seminářů k elektronické evidenci tržeb (EET) zdarma!
Na kanálu Praktické účetnictví na YouTube jsme pro Vás připravili seriál prakticky zaměřených seminářů na téma EET - (elektronická) evidence tržeb. V první části se dozvíte veškeré základní informace o této novince, která některé podnikatelské subjekty "postihne" již od 1. 12. 2016. Další části se budou věnovat praktickým aspektům evidence tržeb a zkušenostem z praxe. Seriál můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjErU_0aoFuQdiEeoOTPH9-ZRkIikv74
10. ledna 2016, 20:19
Přiložený obrázekZvukové záznamy přednášek ze základů účetnictví na YouTube zdarma! Začali jsme zveřejňovat zvukové záznamy přednášek ze základů účetnictví prostřednictvím serveru YouTube! Poslechněte si výklad, který se osvědčil při výuce řady studentek a studentů účetnictví na různých stupních škol (střední školy, univerzity, rekvalifikační kurzy). Ke zvukovým záznamům je možné si stáhnout i výukový materiál (skripta) a sbírku úloh. Těšíme se na Vás na našem kanálu Praktické účetnictví! Pro přístup přímo na náš kanál klikněte zde: ODKAZ
22. října 2015, 08:22
Přiložený obrázekPŘESTĚHOVÁNO:-) V noci z 21. na 22. 10. 2015 došlo k revolučnímu přestěhování služby TESTYZUCETNICTVI.CZ. Nyní je služba provozována na jiném serveru. Pokud to naši uživatelé vůbec nepoznají (což předpokládáme:-), proběhlo vše tak, jak mělo. Velké poděkování za "přesun" patří Tomášovi a Danielovi - pánové, díky;-)
11. října 2015, 15:38
Přiložený obrázekSpecializovaný seminář Kontrolní hlášení k DPH, elektronická evidence tržeb, prokazování nabytí majetku
Připravili jsme pro Vás jednodenní specializovaný seminář na vysoce aktuální témata, která nás s jistotou (kontrolní hlášení k DPH) či s vysokou pravděpodobností (elektronická evidence tržeb, prokazování nabytí majetku) čekají od roku 2016. Připravte se spolu s námi na tyto vpravdě "revoluční" změny. Semináře jsou zatím připraveny v Praze a Hradci Králové.
Více informací na www.praktickeucetnictvi.cz

Těšíme se na Vaši účast.
2. května 2014, 09:29
Přiložený obrázekVELKÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ ÚČETNICTVÍ 2014
Od 26. 9. 2014 jsme pro Vás připravili další běh našeho Velkého rekvalifikačního kurzu. Kur se koná v Praze a bude zohledňovat všechny novinky v oblasti ekonomiky, účetnictví a daní v souvislosti s rekodifikací soukromého práva od 1. 1. 2014.
POZOR - ZÁPISY DO KURZU Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ KONČÍ JIŽ 20. 9. 2014!
Více informací naleznete zde: http://www.praktickeucetnictvi.cz/
Další »
3/30
© 2006-2020 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů