23. ledna 2019, 02:06
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 467 veřejných testů, z toho 449 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 12 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Rozpočet

Rozpočtem rozumíme jednu ze složek tzv. manažerského účetnictví. Hlavním úkolem rozpočtu je přidělení nákladů (ale i výnosů) určité části podniku (vnitropodnikovému středisku) či podniku jako celku nebo také může jít...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy od 1.1.2008)

:: Novinky

10. ledna 2014, 09:46
Přiložený obrázekLEGISLATIVNÍ NOVINKY 2014
Připravili jsme pro Vás přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších legislativních novinek účinných od 1. 1. 2014 v souvislosti s přijetím nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích!
Můžete si jej bezplatně stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení...

Váš tým
TESTYZUCETNICTVI.CZ
6. října 2013, 21:46
Přiložený obrázekA zde se točíme pro Vás... :-)
Snímek našeho serveru, ze kterého Vám poskytujeme službu TESTYZUCETNICTVI.CZ, pořízený při příležitosti jeho nedávného stěhování "o patro výš" v prostorách našeho datacentra. Za hladký průběh a především za opětovné naběhnutí děkujeme našemu systémovému guru :-)
2. října 2013, 12:59
Přiložený obrázekSLOVNÍČEK POJMŮ SE ZAČAL ROZRŮSTAT...

Jak jste si možná všimli, náš slovníček účetních pojmů se v poslední době začal rozrůstat o nově doplňované pojmy! Věříme, že zde brzo najdete informace, které hledáte. Nezapomeňte prosím na ohodnocení (oznámkování) Vámi hledaných pojmů!


Váš tým TESTZYUCETNICTVI.CZ
1. ledna 2013, 21:27
Přiložený obrázekAktualizace testů pro rok 2013
Rádi bychom Vás informovali, že k dnešnímu dni bylo aktualizováno do právního stavu roku 2013 několik desítek testů. Změny se týkaly především změn v sazbách DPH (tedy na sazby 15 % a 21 %).
Pokud tedy některý test, který budete řešit, bude označen jako "neaktuální", přejděte ve vlastním zájmu do aktuální verze (bude-li k dispozici).
Poděkování za aktualizaci patří především naší administrátorce Lindě:-)
Pokud byste přes veškerou péči, kterou jsme aktualizaci věnovali, našli v aktualizovaných testech nějaké nepřesnosti, informujte nás prosím nejlépe formou zápisu v Knize návštěv. Případné chyby budeme obratem odstraňovat.
Přejeme Vám co nejvíce správných výsledků.
Váš tým TESTYZUCETNICTVI.CZ
1. ledna 2013, 16:48
Přiložený obrázekNOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ
Vážení uživatelé, dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 1. 2013 bude pro platby předplatného na TESTYZUCETNICTVI.CZ požíván nový bankovní účet. Vaše předplatné prosím směřujte na číslo účtu 2800342526/2010. Pro uživatele, kteří již poslali předplatné na původní číslo bankovního účtu, nedochází k žádné změně, tato informace se týká pouze nově poukázaných částek předplatného.
Veškeré další podmínky i ceny předplatného zůstávají zcela beze změn.
Váš tým TESTYZUCETNICTVI.CZ
Další »
3/29
© 2006-2019 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů