25. října 2021, 18:44
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 490 veřejných testů, z toho 472 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 13 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Kapitál

Z obecného hlediska jsou za kapitál považovány veškeré peněžní i nepeněžní prostředky, které byly v rámci podnikatelské činnosti vloženy do podniku a to za účelem jejich budoucího zhodnocení. Kapitál je tak...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1. 1. 2021)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy do 31. 12. 2020)

:: Novinky

19. května 2020, 23:45
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO: Evidence a zaúčtování dlouhodobého majetku nesplňujícího kritérium ceny


Zajímá vás, jak evidovat a účtovat dlouhodobý majetek, který sice splňuje kritérium dlouhodobosti, ale nesplňuje kritérium ceny? Podívejte se na nejnovější video na kanálu Uč se účto, které se tímto druhem "drobného" majetku zabývá. Video na YouTube najdete zde.
12. dubna 2020, 18:53
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO: Zařazení dlouhodobého majetku do užívání a jeho evidenceRádi Vás upozorňujeme na nové vzdělávací video na téma dlouhodobého majetku - tentokrát o zařazení DM do užívání a jeho následné evidenci na inventárních kartách. Video na YouTube najdete zde: https://youtu.be/CXRpvInwvqI

5. dubna 2020, 10:36
Přiložený obrázekUČ SE ÚČTO na YouTube!


Nový seznam videí na YouTube určený pro domácí studium účetnictví. Včetně možností stažení výukových materiálů. Více zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjErU_0aoFtniie2TrATXZ_yFRevdUKT
6. března 2019, 15:39
Přiložený obrázekNAŠE KURZY ÚČETNICTVÍ ON-LINE A ZDARMA

Hledáte kurz účetnictví? Podívejte se na naše záznamy přednášek z účetnictví na různá témata - včetně úplných začátků. Vše na YouTube pohodlně a zdarma: https://www.youtube.com/channel/UCwMciu8RC7R1EftlhgjMwWQ
30. května 2018, 20:51
Jednoduchý test na účtování o materiálu ve způsobu A
Pod ID 521 jsme přidali nový jednoduchý test na základní operace s materiálem ve způsobu A. Zaúčtujete zde o pořízení materiálu (vč. vedlejších pořizovacích výdajů), příjmu materiálu na sklad, jeho výdeji do spotřeby a také o prodeji nepotřebného materiálu. Součástí testu je též výpočet daňové povinnosti ze zaúčtovaných operací a zjištění výsledku hospodaření z prodeje nepotřebného materiálu.
Další »
2/31
© 2006-2021 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů