14. července 2024, 16:10
Uživatel: nepřihlášený | Registrace uživatele
Důležité upozornění
Ve Vašem internetovém prohlížeči, který právě používáte, není povoleno aktivní skriptování v jazyce JavaScript. Pro bezproblémový chod aplikace Testyzúčetnictví.cz doporučujeme tento nedostatek odstranit.
Vítá Vás unikátní internetová aplikace TESTYZUCETNICTVI.CZ!
Ať už jste na naše stránky přišli dnes poprvé nebo jste stálým návštěvníkem a uživatelem, věříme, že zde najdete užitečný nástroj pro Vaše zdokonalení v tak zajímavé oblasti, jakou bezesporu je účetnictví a daňová problematika!

:: Počet testů v aplikaci

Aplikace Testyzúčetnictví.cz nyní obsahuje 508 veřejných testů, z toho 490 účetních testů a 18 testů typu ABCD. Testy jsou rozděleny do 13 kapitol.

:: Počet hesel ve slovníčku účetních pojmů

Slovníček účetních pojmů nyní obsahuje 78 hesel. Podívejte se, zda tu najdete, co hledáte. Máte možnost i zadat požadavek na chybějící pojem!

:: Ze slovníčku

Zúčtovací vztahy

Zúčtovacími vztahy rozumíme obecně situace, do kterých podnik vstupuje v rámci své činnosti a při kterých vznikají nebo zanikají pohledávky nebo závazky. Účty pro zachycení zúčtovacích vztahů nacházíme především ve...

Více »

Credit Check

Ověření kredibility partnera

Zadejte k prověření:

Informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů - systém hodnocení firem CreditCheck.

:: Účetní a daňové kalkulátory

  1. Daňové odpisy hmotného majetku (dle právní úpravy od 1. 1. 2023)
  2. Daňové odpisy nehmotného majetku (dle právní úpravy do 31. 12. 2020)

:: Novinky

27. listopadu 2021, 08:02
Přiložený obrázek

PŘÍKLADY Z ÚČETNICTVÍ S KOMENTÁŘEM!Na kanálu Praktické účetnictví na YouTube můžete nově sledovat videa s komentovaným řešením některých příkladů z účetnictví. Jde o úlohy (testy), které si můžete on-line vyzkoušet i zde na TESTYZUCETNICTVI.CZ. Pokud tedy uvítáte k Vašemu řešení i komentář nebo malou nápovědu, jsou tahle videa pro Vás jako stvořená. Najdete je tady:

https://youtube.com/playlist?list=PLLjErU_0aoFsV7enXQXYX8S0ygTB4SnCfA co víc! Příklady ve videu řeší zdejší uživatel prikladyzucetni, jehož úspěšnost tu můžete sledovat :-)
1. září 2021, 10:45

VOLNÝ PŘÍSTUP PRO VŠECHNY!


Přístup k aplikaci TESTYZUCETNICTVI.CZ je od 1. 9. 2021 až do odvolání bezplatné :-)
27. července 2021, 21:22

TESTYZUCETNICTVI.CZ jsou už i na YouTube!


Na YouTube nyní můžete sledovat (zatím) šestidílný cyklus, který se zabývá naší a Vaší aplikací TESTYZUCETNICTVI.CZ. Dozvíte se zde to, co jste možná ani netušili, že TESTYZUCENICTVI.CZ umí. Uvidíte nejen, jak se registruje individuální či skupinový uživatel, ale jak lze zadat testy k řešení studentům (členům skupiny) nebo jak vytvořit vlastní test.

Odkaz na celý playlist cyklu NAJDETE ZDE :-)
13. června 2021, 11:02

Nový cyklus přednášek JAK VÉST ÚČETNICTVÍ NA POČÍTAČI


Zajímá Vás, jak vést účetnictví na počítači? Na co si dát pozor, jak v takovém účetním softwaru "proudí" účetní data a jak vytvářet doklady? Zkuste nový několikadílný cyklus o vedení účetnictví na počítači na kanálu Praktické účetnictví na YouTube.

Odkaz na celý playlist cyklu NAJDETE ZDE :-)
20. ledna 2021, 19:32
Mimořádné daňové odpisy jsou zpět!

Po deseti letech se vrací MIMOŘÁDNÉ DAŇOVÉ ODPISY HMOTNÉHO MAJETKU! U majetku patřícího do 1. nebo 2. odpisové skupiny teď lze vstupní cenu odepsat za 12 měsíců (majetek v 1. odpisové skupině) nebo za 24 měsíců (majetek ve 2. odpisové skupině).

Vyzkoušejte zde v našich účetních a daňových kalkulátorech!
 
Další »
1/31
© 2006-2024 ParCon & Partner, v. o. s. - Testy z účetnictví
O aplikaci - Kontakt - Obchodní podmínky - Reklama - Ochrana osobních údajů